Pinhani'nin yeni albümü ''Zaman Beklemez'' çıktı

Pinhani'nin yeni albümü ''Zaman Beklemez'' çıktı.10956
  • Giriş : 26.04.2008 / 09:33:00

Kavak Yelleri dizisinin müziklerini yapmasıyla birlikte bir anda popüler olan Pinhani grubu uzun bir aradan sonra ikinci albümleri ''Zaman Beklemez''i piyasaya çıktı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Albümün tanıtım konseri bu akşam Studio Live'da yapılacak.

Pinhâni yeni albümünü , ilk albümde yer alan gitarist Akın Eldes ve davulcu Cem Aksel’ in yanı sıra bas gitarist Demirhan Baylan’ la birlikte kaydetti.
 
Bu üç önemli müzisyenin dışında gruba bu albümde çok önemli müzisyenler eşlik etti ; Erkan Oğur’da bu albümde bir şarkıda cümbüşüyle grubun misafiri oldu.
 
Klarnette Serkan Çağrı ve Oğuz Büyükberber , trombon ve trompette Hasan Gözetlik, trompette Can Ömer Uygan, vurmalı çalgılarda Yinon Muallem, bas gitarda Sunay Özgür Pinhâni’nin ikinci albümünde yer aldı.
 
Albüm kayıtlarını ilk albümde olduğu gibi yine Tanju Duru’nun stüdyosunda tamamlayan Pinhâni, ilk albümde yaptığı müziği ikinci albüme taşımaya ve üzerine yeni değerler eklemeye çalıştı.
 
Albümde “Kavak Yelleri” dizisinden duyduğumuz “Bir Anda” ve “Ne Güzel Güldün” şarkılarının yanı sıra iki versiyonu yer alan modern oyun havası “Düğün” ve grubun rock türünde ürettiği en önemli şarkılardan biri olan “Ağlama“ dikkat çekiyor .
 
Pinhani’ nin yeni albümdeki “Düğün” şarkısını konserinde dinlemiştim. Gerçekten çok harika bir şarkı.
 
Akın Eldes, Demirhan Baylan ve Erkan Oğur aynı albümde… Muhteşem bir albüm bizi bekliyor diyebilirim.
 
Albümün ilk konseri Studio Live'da
 
Grup albümün ilk konserini bu gece Studio Live'da verilecek. Mekân kapıları saatt 22.00'de açılacak. 18 yaş sınırının olduğu etkinliğe katılmanın bedeli ise 32 YTL.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious