Pippa Bacca'nın katili öldürülmekten korkuyor

Pippa Bacca'nın katili öldürülmekten korkuyor.16047
  • Giriş : 18.04.2008 / 17:06:00
  • Güncelleme : 18.04.2008 / 17:03:54

Karakaş sürekli olarak "Çok utanıyorum. Öldürülmekten korkuyorum" diyerek titreme nöbetleri geçiriyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

İtalya'nın Milano kentinden otostop yaparak yola çıkan ve Gebze'de tecavüz edildikten sonra acımasızca öldürülen, sanat dünyasında Pippa Bacca olarak tanınan, Gisepina Pasqalino de Morineo'nun katili Murat Karakaş´ın, tutuklu bulunduğu cezaevinde korku nöbetleri geçirdiği ve sürekli olarak "Çok utanıyorum. Öldürülmekten korkuyorum" diyerek ağladığı öğrenildi.

Kendisi gibi performans sanatçısı arkadaşı arkadaşı Silvia Moro ile birlikte gelinlik giyerek 8 Mart 2007'de Milano'dan yola çıkan Gisepina Pasqalino de Morineo, Balkan ülkeleri ve Türkiye üzerinden otosptop yaparak tüm dünyaya barış mesajı vermek amacıyla Tel Aviv'e gitmeyi hedeflerken, 31 Mart'ta Gebze'de ortadan kaybolmuştu. İtalya'daki kızkardeşi Antonia Giuseppina Pasqualinio di Marineo ve nişanlısı Giovanni Chiari'nin, Pippa Bacca'dan bu tarihten itibaren haber alamadıklarını bildirerek medyadan yardım istemeleri ve olayın Türk medyasında da yeralması üzerine harekete geçen Kocaeli Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Bacca'nın 31 Mart'ta bir kamyonede bindiğini tespit etmiş ve geniş çaplı araştırma başlatmıştı.

Bu aracı ve sahibini belirleyen ekipler, hırsızlıktan sabıkaları bulanan Murat Karataş'ı yakalayıp sorguladıktan sonra korkunç cinayeti ortaya çıkarmıştı. Murat karaka, boğarak öldürdüğü Pippa Bacca'nın cesedini attığı yeri de göstermişti.

Milliyet'in haberine göre Hem Türkiye'de, hem dünyada büyük tepki toplayan bu acımasız cinayetin ardından tutuklanan Murat Karakaş'ın, diğer tutuklu ve hükümlülerden korunması amacıyla konulduğu tek kişilik hücrede sürekli ağladığı ve kriz geçirdiği öğrenildi. Alınan bilgiye göre, sürekli olarak "Çok utanıyorum. Öldürülmekten korkuyorum" diyerek titreme nöbetleri geçiren Murat Karakaş'ın hücrede duvarları yumruklayıp tekmelediği, başını da duvara vurduğu belirtiliyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious