Pitbul soygun çetesi yakalandı

Pitbul soygun çetesi yakalandı.8556
  • Giriş : 27.02.2009 / 18:13:00

Üsküdar'da, yanlarındaki Pitbull cinsi köpekle korkuttukları kişilerin cep telefonu ve paralarını gasp eden iki kişi yakalandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Üsküdar'da genellikle akşam saatlerinde önlerini kestikleri vatandaşların, "Telefonunuzla birini arayabilir miyim?" diyerek cep telefonlarını alan, sonrasında ise yanlarındaki Pitbull cinsi köpekle tehdit ettikleri kişilerin paralarını gasp ettiği iddia edilen iki kişi yakalandı.
Bulgurlu Mahallesi, Libadiye Caddesi kavşağında dün akşam saatlerinde gasp edildiğini belirten bir vatandaşın şikayeti üzerine harekete geçen polis ekipleri, belirlenen eşkal doğrultusunda bölgede geniş çaplı arama başlattı. Yapılan arama sonrasında, yanlarında Pitbull cinsi köpekle gezen 27 yaşındaki U.E. ile 19 yaşındaki S.D. isimli iki kişi gözaltına alındı. Sorgulanmak üzere Doğancılar Polis Merkezi'ne götürülen zanlıların, mağdurla yüzleştirilmesi yapıldı. Bir arkadaşlarına ait köpeği dolaştırmak için dışarı çıktıklarını ifade eden zanlılar, suçlamaları kabul etmedi.

Çaycılık yapan Ufuk Erol ile garson Sefa Durmuş, sorgularının tamamlanmasından sonra Üsküdar Adliyesi'ne sevk edildi. Polis yetkilileri, aynı bölgede aralarında öğrencilerin de bulunduğu birçok kişinin bu tarz şikayetlerde bulunduğuna dikkat çekerek, şahısların aynı kişiler olup olmadığının araştırıldığını kaydetti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*