Pizarro'dan G.Saray açıklaması..

Pizarro'dan G.Saray açıklaması...18440
  • Giriş : 08.05.2009 / 08:59:00

Werder Bremen'de kiralık oynayan Pizarro'dan Galatasaray açıklaması..

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Aslan´ın transfer listesindeki golcülerden Pizarro, Baros´la yanyana oynamak istediğini belirterek, “Beraber olursak, bizi durduramazlar” dedi.

Kadrosunu ses getirecek bir golcüyle güçlendirmeye hazırlanan Galatasaray Yönetimi'nin listesindeki isimlerden birinin Claudio Pizarro olduğunu dün okuyucularımıza duyurmuştuk. Peru'lu futbolcunun Sarı-Kırmızılı formaya sıcak bakmasındaki etkenlerden bir diğeri de Milan Baros.

Pizarro'nun görüşmeler sırasında Baros'un Galatasaray'da kalıp kalmayacağını sorduğu, “Kontratı sürüyor, o da bizimle yola devam edecek” cevabını alınca da, “O, Avrupa'nın en iyi golcülerinden biri. İkimizin de adam eksiltme becerisi var. Yan yana oynarsak çok gol atarız. Rakipler bizi durdurmakta güçlük çekecektir” ifadesini kullandığı belirlendi. Taraflar pazartesi günü bir araya gelecek.

Bremen'de kiralık oynuyor

Bonservisi Chelsea'de bulunan, Werder Bremen'de kiralık olarak forma giyen Pizarro'nun Galatasaray'a da aynı formülle gelmesi bekleniyor. Bu tercihte Galatasaray Yönetimi'nin bonservis bedeli ödememe arzusunun ağır bastığı dile getirildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*