Polat, aslanlara moral verdi

Polat, aslanlara moral verdi.18389
  • Giriş : 19.02.2009 / 08:38:00
  • Güncelleme : 19.02.2009 / 12:28:51

Takım otobüsünün önünde beklediği futbolcularının tek tek sırtını sıvazlayıp tebrik eden Adnan Polat "Aslanlar gibi mücadele ettiniz. Yüzümü kara çıkarmadınız'' dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Galatasaray'ın UEFA Kupası 3. tur ilk maçında Bordeaux ile Fransa'da golsüz berabere kalması Başkan Adnan Polat'ın yüzünü güldürdü...

Son haftalarda alınan kötü sonuçlar nedeniyle bir hayli sıkıntılı olan Polat karşılaşma sonrasında oyuncularını tek tek tebrik etti. Takım otobüsünün önünde futbolcuları bekleyen Polat, "Yüzümü kara çıkarmadınız. Aslanlar gibi mücadele ettiniz. Hepinize teşekkür ediyorum" dedi.

Engelleri tek tek aşarız

Futbolcularının tek tek sırtını sıvazlayan Polat, "İnşallah bu işi İstanbul'da bitireceğiz. Camiamıza kupayı alacağımızın sözünü verdik. Daha yolumuz uzun. Engelleri tek tek aşıp mutlu sona ulaşacağız" ifadesini kullandı. Ardından Bordeax Teknik Direktörü Laurent Blanc'la oldukça samimi bir şekilde sohbet eden Polat, Fransız hocaya, "Çok güzel bir maç oldu. Her şey için teşekkürler. İstanbul'da görüşürüz" diye konuştu.

İşte sakatlık anı

Galatasaray'da sakatlar kervanına dün de Baros katıldı. İlk yarıda kaleci Rame'nin darbesiyle yerde kalan Çek yıldız, ikinci devrenin başında yerini Nonda'ya bıraktı. Belinden sakatlanan Baros'un durumu bugün belli olacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*