Polat Alemdar ölecek mi?

Polat Alemdar ölecek mi?.9677
  • Giriş : 11.07.2009 / 21:32:00
  • Güncelleme : 11.07.2009 / 22:09:24

'Kurtlar Vadisi Pusu'nun yeni bölümlerinde neler olacağını Necati Şaşmaz açıkladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

'Kurtlar Vadisi Pusu'nun yeni bölümler,inde neler olacağını Necati Şaşmaz açıkladı.

Ekranların rekortmen dizisi "Kurtlar Vadisi Pusu"nun yeni bölümlerinin Star TV'de yayınlanacağının açıklanmasının ardından, dizinin başrol oyuncusu, "Polat Alemdar" karakterini canlandıran Necati Şaşmaz, ilk kez Star Ana Haber'e konuştu.

“Yeni dönemde Star TV'de aynı günde aynı saatte Kurtlar Vadisi'ne devam edeceğiz” diyen Necati Şaşmaz, "Muhakkak Polat kurtulacak. Sonuçta dizinin devamı için. Star TV'ye bir sürprizim var" diyerek yeni sezondaki bölümlerde büyük sürprizler olacağının sinyalini verdi. "Ben büyük ihtimalle hayattayım. Ve aksiyon olarak da devam edecek dizimiz. Bütün aksiyonların içerisinde olacağım. Çok sıkı bir çalışma içerisinde senarist arkadaşlarımız" diyen Şaşmaz, dizinin yine gündemi yakından takip edeceğini belirtti.

"Kurtlar Vadisi"nin sinema projesinin olabileceğine de değinen Necati Şaşmaz, "Uygur Türklerini mi yapsak acaba? Son günlerde büyük, aslında son yüzyılın büyük soykırımının yaşandığı Uygur Türkleri'nin hezimeti ya da ezilmesini, soykırımların devamını görmekteyiz. Bu sadece espiri tabii. Öylesine söyledim, sadece bu konuya değinmek için, bu röportajın arasına böyle bir şeyi de sıkıştırmış olalım istedim. Eğer öyle bir durum olursa yani anlatılması gereken, bizim de imkanımız, bütçe anlamında olsun, hikaye anlamında olsun, ekip anlamında olsun uygun olursa neden olmasın" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*