Polat: Emeklerimize yazık oldu

  • Giriş : 18.02.2007 / 00:00:00

Adnan Polat, G.Antep yenilgisini yorumladı: “Maçın son anlarında iki penaltımız verilmedi ve arkasından gol yedik. Emeklerimize yazık oldu. Hakemler daha dikkatli olmalı.”

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

G.Saray'da Asbaşkan Adnan Polat, G.Antep maçının hakemi Cem Deda’ya yüklendi. Çok önemli bir 3 puan kaybettiklerini belirten Polat, “Maalesef maçın son bölümlerinde benim gördüğüm kadarıyla hem Hasan Şaş’a hem de Ümit Karan’a yapılan hareket penaltıydı. Hakem bunları vermedi ve arkasından golü kalemizde gördük. Şampiyonluk yarışı yapıyoruz. Hakem hatalarının sonuca etki etmesi çok kötü. Emeklerimize yazık. Buradan uyarıyorum. Böylesine önemli bir mücadelenin verildiği ligde hakemlerin daha dikkatli olması gerekir. Pozisyonlar bulduk ama son vuruşları yapamadık.

BEKLEMEDEYİZ

Şimdi önümüze bakıyoruz ve liderin yarın (bugün) puan kaybetmesini bekleyeceğiz. Lig uzun bir maraton. Önümüzde zorlu maçlar var. Puan farkını kapatacağımızı ve tekrar şampiyon olacağımızı düşünüyorum. Bu bizim için uyarı oldu. Önlem alıp daha dikkatli olacağız ve kalan tüm maçlarımızı kazanmak istiyoruz. Kimse endişeye kapılmasın ve takımına destek versin. Bu takım yine zor olanı başarıp hedefe ulaşacaktır” dedi

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious