Polat: İyiki Baros'u almışım

  • Giriş : 30.09.2008 / 10:42:00

Yönetim teknik ekip arasındaki buzlar erirken, hem takımın performansı hem de Baros’un attığı klas goller başkan Adnan Polat’ın yüzünü güldü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Galatasaray'da üst üste alınan başarı sonuçlar bulutlu havaya dağıttı. Polat, yönetici arkadaşlarına “İyi ki, Baros'u almışım. Mükemmel oynuyor. Performansından son derece memnunum” dedi.

Adnan Polat'ın teknik direktör Skibbe ile yaptığı görüşmede ise “Konyaspor maçında takım çok iyi oynadı. 4-1 galibiyet bize bayram hediyesi oldu” diye konuştu Başkan Polat, eski Galatasaraylı, yeni Fenerbahçeli Emre Belözoğlu'nun geçen hafta yaptığı açıklamalar hakkında basın mensuplarının ısrarlı soruları üzerine de “Emre artık kendisine yeni bir yol çizdi. Başka takımda oynayan bir futbolcu için konuşmak istemiyorum” ifadelerini kullandı.

HEP BÖYLE OLUYOR

Yönetici Mümtaz Tahinci oğlu ise “Hep böyle oluyor. İlk 45 dakikada tutuk oynuyoruz. Bu durum herhalde konsantrasyon eksikliğinden kaynaklanıyor. Ama takımımızdan genel olarak çok memnunuz” şeklinde konuştu. Tahincioğlu, sakat oyuncuların durumunu soran gazetecilere, “Siz istiyorsunuz ki bütün futbolcular sahada olsun. Bu nasıl olacak. Oynamayan futbolcular zamanı geldiğinde kendilerini gösterecekler” cevabını verdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*