Polat: Mazeretimiz olamaz

Polat: Mazeretimiz olamaz.11830
  • Giriş : 27.04.2008 / 17:44:00

Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat, sarı-kırmızılı kulübün 5 eski başkanına derbi maçı öncesi yemek verirken, derbide forma giyemeyecek olan Lincoln'le ilgili bir soruya da cevap verdi..

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Galatasaray Adası'nda gerçekleştirilen ve Polat'ın ev sahipliğinde yapılan yemeğe kulübün eski başkanları Ali Tanrıyar, Ali Uras, Alp Yalman, Faruk Süren ve Mehmet Cansun katılırken, geleceklerini bildiren diğer eski başkanlar Selahattin Beyazıt ile Özhan Canaydın'ın yemeğe dahil olmadıkları bildirildi.

Adnan Polat, kulübün eski başkanları ile uzun aradan sonra bir arada olduklarını ifade ederken, ''Görüş alışverişi yapıyoruz. Önemli bir tecrübe oturuyor bu masada ve benzer toplantıları tekrarlayacağız'' dedi.

Başkan Polat, sakatlığı nedeniyle derbi maçında forma giymeyecek Brezilyalı oyuncu Lincoln ile ilgili bir soruyu ise ''Sahaya 11 kişi çıktığımız müddetçe mazeretimiz olamaz. İnşallah bugün de başarılı olacağız'' ifadelerini kullandı.

Bu arada, yemekte bulunan eski başkanlar organizasyonu düzenleyen Adnan Polat'a teşekkür ederken, Fenerbahçe ile yapılacak derbi maçta da Galatasaray'ın iyi bir sonuç alacağına inandıklarını ifade ettiler.

AJANSSPOR

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious