Polat: Ömür biter transfer bitmez

Polat: Ömür biter transfer bitmez.18389
  • Giriş : 29.06.2009 / 12:43:00

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Adnan Polat, kulübün resmi yayın organı Galatasaray TV'nin sorularını yanıtladı. Başkan Polat, transfer çalışmalarının yılın 365 günü süreceğini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Başkan Polat transferle ilgili soruların yanında sezon başı hazırlıkları, Hollandalı teknik adam Rijkaard'la yapılan ilk çalışmalar hakkında ise, ''Şimdi takım kampta, şu anda o konuda yorum yapmayacağım çünkü gidip yerinde görmem lazım ama iyi şeyler olacağını düşünüyorum. Bu senenin şanssızlığı, Temmuz ayının 16'sında maçımız var. Kurada da çıkabilecek en uzak nokta çıktı. Altı buçuk saat yol. Ona hazırlanıyorlar. Futbolcuların dinlenmesine engel oldu. Geçen sene de Galatasaraylı futbolcu olarak 24 tane futbolcu vardı. Milli Takım maçlarından dolayı hiçbiri dinlenemedi. Bu sene de maalesef yine dinlenemiyorlar.'' yorumunu yaptı.

Başkan Polat, transferin olup olmadığı ve, "Haldun Üstünel burada yoksa transfer vardır." yaklaşımını ise şöyle yorumladı; ''Hayat biter, transfer bitmez. Birşeyler yapmaya çalışacağız.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*