Polat Seyrantepe'yi denetledi

Polat Seyrantepe'yi denetledi.44588
  • Giriş : 23.04.2008 / 11:35:00

Adnan Polat ve beraberindekiler hummalı bir şekilde çalışmaların sürdüğü Seyrantepe’de baretlerini takarak incelemelerde bulundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

İnşaatı üstlenen Eren Talu, "Stat 2009 Eylül’ünde hazır olacak" dedi.

DERBİ heyecanının tüm ülkeyi sardığı şu günlerde, Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu dün sürpriz bir hamle yaparak yeni stadın yapılacağı Seyrantepe’de toplandı. Başkan Adnan Polat ve beraberindeki yöneticiler, devam eden inşaatın son durumunu görmek için inşaat alanını gezerek bir dizi incelemelerde bulundu.

Başlarına baretlerini takan Adnan Polat ve yönetim kurulu üyeleri, stadın yapımını üstlenen Eren Talu’dan bilgiler aldılar. Polat espri ile karışık Eren Talu’ya, "Şu anda burada arı kovanı gibi çalışılması gerekir" dedi. Talu ise, "Şu an temeli atmak üzereyiz. İşçilerimizin hepsi yukarıda hazır bekliyorlar. Sadece temele 8 bin ton demir atılacak.

Şantiyede toplantı

İnşaatın tamamına ise 16 bin ton demir kullanılacak. Merak etmeyin başkanım stat 2009 Eylül ayında hazır olacak" diyerek yöneticilerin yüreğine su serpti. G.Saray Başkanı ve yönetim kurulu, Talu’nun olumlu sözleri sonrası şantiye içinde yer alan odaya geçtiler. Burada fikir alışverişinde bulunan yöneticilerin mutlu bir şekilde şantiyeden ayrıldıkları gözlendi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious