Polat tüm görevlerini bıraktı!

Polat tüm görevlerini bıraktı!.9180
  • Giriş : 19.03.2008 / 10:01:00
  • Güncelleme : 19.03.2008 / 10:30:58

Kariyerini Galatasaray'a adamaya karar veren Adnan Polat, iş hayatındaki tüm görevleri bıraktı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Kulübe çağ atlatacak
Galatasaray'da 2 yıldır Başkan Yardımcısı olarak görev yapan ve 22 Mart’taki kongrede Başkan seçilmesine kesin gözüyle bakılan Adnan Polat, gözünü kararttı... Çok büyük hedefler peşinde olan ve Sarı-Kırmızılı kulübe tam anlamıyla çağ atlatmayı kendine misyon edinen Polat, tüm kariyerini Galatasaray’a adamaya karar verdi. Polat’ın bu doğrultudaki ilk icraatı ise iş hayatındaki görevlerinden ve yöneticilik statüsünden elini eteğini çekmesi oldu.Fanatik

GSYİAD’da konuştu
Öncelikle Polat Holding Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini bırakan Adnan Polat, ardından Seramik Federasyonu Başkanlığı’ndan istifa etti. İşadamı kimliğini çöpe atan Polat, dün akşam saatlerinde 1905 Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği’ne konuk oldu. Polat burada yaptığı konuşmada, “Herhangi bir şekilde bizi zedeleyen kurumlar varsa kavga edeceğiz. Yani kavgaysa kavga. Daha önceki yönetimde olduğu gibi kimseye müsamaha göstermeyeceğiz” dedi.

Yiğit Şardan listede
Mart 2006’DA yapılan kongrede sadece 284 oy farkla seçimi kaybeden ve geleceğin Galatasaray Başkanı olarak gösterilen Yiğit Şardan da, Adnan Polat’ın listesinden yönetime girmeyi kabul etti. Şardan’ın Asbaşkan olarak görev yapacağı ve kulübe bağlı şirketlerin yönetiminde Polat’a yardımcı olacağı öğrenildi. Daha önce başkan adaylığını geri çeken Adnan Öztürk’ün; Şardan’ın, Adnan Polat’ın listesine gireceğini öğrenmesi üzerine bu kararı aldığı ileri sürülmüştü.

Albayrak’tan 5 milyon $
PoOLAT asıl bombayı ise akşam saatlerinde patlattı. Yiğit Şardan’ı ikna ederek listesine dahil eden Adnan Polat, Abdürrahim Albayrak’ı da yönetimine almayı başardı. Özhan Canaydın’ın aday olmamasının ardından kendisiyle temasa geçen eski yönetici Albayrak’ı yönetimine alan Polat’ın kesin listesini yarın açıklayacağı öğrenildi. Albayrak’ın yönetime girmek için 5 milyon dolar vereceği kaydedildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious