Polatı'ı kim vuracak?

Polatı'ı kim vuracak?.10883
  • Giriş : 07.05.2009 / 09:58:00

Kurtlar Vadisi'nde düşmanların dost, dostların düşman olması hayranlarını şaşırtacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Derin devletin dehlizlerinde dolaşan Kurtlar Vadisi Pusu'da bu akşam dostlar düşman, düşmanlar dost oluyor. Polat, Halo'ya kafa tutuyor ve Halo Dayı, Canpolat'a kurşun atıyor.

Ekonomik kriz nedeniyle ekran yolculuğuna üç ay ara verdikten sonra takipçilerinin karşısına birbirinden çetrefilli gönül ilişkileriyle çıkan ve hayranları tarafından 'Aşk Vadisi' yakıştırması yapılan 'Kurtlar Vadisi
Pusu', bu akşameski şanını yeniden kazanmaya hazırlanıyor.

CAVİT HEDEF TAHTASINDA

Saat 21.45'te 58'inci bölümünü izleyeceğimiz dizide Polat Alemdar, baş düşmanı İskender'in ekibini dağıtmak için hedef tahtasına Cavit'i alırken, Cavit ile İskender'in arası giderek açılıyor. Öte yandan, son bölümde Halo Dayı, Polat'ın Muro'yu öldürmesini, aksi taktirde kendisinin öldüreceğini söylemişti. Dizinin sonunda evine gelen Halo, eşi Elvan'ı hunharca öldürülmüş şekilde
bulmuştu. Bu bölümde Halo, intikam oklarını Muro'ya çeviriyor ve kendi elleriyle onu öldürüp Elvan'ın intikamını almak istiyor.

Kanser hastası Halo Dayı, yaşanan bu olayla hayata olan inancını tümden kaybediyor ve Muro'yu kaçırıyor. Ancak Polat, Muro'yu can dostu Halo'nun elinden kurtarıyor. Yaşanan bu olay, Polat ve Halo'nun ilişkisini geri dönülmez bir yola sokarken, Halo silahının namlusunu Polat'a çevirip tetiği çekiyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*