Polat'ın şampiyonluğa inancı tam

Polat'ın şampiyonluğa inancı tam.12563
  • Giriş : 31.12.2008 / 12:12:00

Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat, sarı-kırmızılı takımın sezon sonunda hedeflerine ulaşacağına inandığını ifade etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Galatasaray Kulübü'nün resmi yayın organı, ''Galatasaray Dergisi''nde yazısı yayınlanan Polat, takımlarının aralık ayında bekledikleri performansa yaklaştığını kaydederek, ''Galatasaray, herkesin kabul ettiği gibi çıkış yakalamış, hem Turkcell Süper Lig hem de UEFA Kupası'ndaki büyük hedeflerine bir adım daha yaklaşmıştır. Ligin ikinci yarısıyla birlikte gireceğimiz müthiş maratonu da aynı şekilde tamamlayacağımıza ve mutlu sona ulaşacağımıza inanıyorum'' diye konuştu.

Yazısında, Japonya'da düzenlenen Kıtalararası Şampiyona'da birinci olan Galatasaray Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı'ndan övgüyle söz eden Polat, şunları dile getirdi:

''Engelsiz aslanlarımız sadece Galatasaray'ı temsil etmekle kalmadılar, Türkiye'deki 2,5 milyon bedensel dezavantajlı vatandaşımızın da yüreği, aklı ve ruhu oldular. Birçokları için inanılması güç, hatta imkansız görülen hedefe ulaşan ve bir kahramanlık destanı yazan oyuncularımızı, bu takımı kuran ve destekleyen tüm dostlarımızı ve yöneticilerimizi buradan tekrar kutluyorum.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*