Polat'ın yeni sloganı

Polat'ın yeni sloganı .11830
  • Giriş : 04.05.2008 / 09:35:00

Galatasaray Başkanı Adnan Polat, şampiyonluk yolunda Sivasspor’la çok kritik bir karşılaşma oynayacaklarını belirterek, son sözü futbolcuların söyleyeceğini vurguladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Maça her bakımdan hazır olduklarına dikkat çeken Polat, “Artık söylenecek bir şey kalmadı. Futbolcuların sahaya çıkıp oynayacakları futbolla onların konuşması lazım. Her şeyimizle hazırız, inşallah şans bizden yana olur” ifadelerini kullandı.

Başkan Polat, Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Doğan’la hafta arası yaptığı görüşmeye de açıklık getirdi. Polat, “Sivas maçıyla ilgili duyduğunuz bir endişe var mı?” şeklindeki soruya, “Ben, federasyon başkanımızla haftada veya iki haftada bir kez görüşüyorum. Görüşme yaparken medyaya haber mi vermem lazım? Herkes bir şeyler yazıyor.

Bu karşılaşma ile ilgili de bin tane spekülasyon yapılıyor. Birçok duyumlar alınıyor. Ama benim bir endişem yok. Neticede Sivasspor ile Galatasaray çıkacak, herkes elinden geleni yapacak. İyi olan kazanacak. Artık bundan sonrasını sahada göreceğiz” yanıtını verdi.

Adnan Polat, maçın hakemi Halis Özkahya’nın çok tecrübeli olmaması yüzünden endişe duyup, duymadıklarının sorulması üzerine ise “Hayır, hiçbir endişem yok. Hakemin son 1,5-2 yılda yükselen bir yıldızı var. İyi bir hakem olduğunu düşünüyorum” açıklamasını yaptı.

Şampiyonluk inancını hiçbir dönemde kaybetmediğini kaydeden Galatasaray Başkanı, “Yeni bir sloganınız var mı?” sorusunu ise “Türkiye çıldıracak herhalde” şeklinde cevapladı

MİLLİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious