Polat'tan 'Arda' açıklaması!

Polat'tan 'Arda' açıklaması!.13566
  • Giriş : 03.06.2008 / 22:41:00

Adnan Polat: GS forması giymek istemeyini zorla tutmayız!

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat, sarı-kırmızılı formayı giymek istemeyenleri zorla tutmayacaklarını söyledi.

1905 Ankara Galatasaraylı Yönetici ve İş Adamları Derneği (AGS) tarafından Crown Plaza Ankara'da, 2007-2008 Turkcell Süper Lig şampiyonluğu kutlamaları kapsamında balo düzenlendi.

Baloya Devlet Bakanı Kürşat Tüzmen, Danıştay Başkanı Mustafa Birden ve eşi, Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat ve kulüp yöneticileri ile çok sayıda davetli katıldı. Baloda konuşan başkan Adnan Polat, başarılarından dolayı Futbol ve diğer branştaki yöneticileri kutladığını belirterek, gelecek sezon için çalışmalarının olduğunu söyledi.

Taraftardan moralini yüksek tutmasını isteyen Polat, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Teknik direktör ve futbolcularla ilgili söylentiler var. Şu anda anlaşma imzalayabileceğimiz teknik direktör ve futbolcular bulunuyor. Biz soğukkanlı davranıyoruz. Transfer komitemiz burada. Pazar günü teknik direktöre imza attırabilirler. Arda'yla ilgili söylentiler de var. Biz esir ticareti yapmıyoruz. Galatasaray formasını giymek istemeyen, gitmek isteyen ve almak isteyen varsa kimseyi zorla tutmayız. Ama şu anda formayı giymek istemeyen kimse yok. Biz almak istediğimizi de alırız.”

Yönetici Haldun Üstünel ise gazetecilere yaptığı açıklamada, teknik direktörle ilgili olarak 4 koldan çalıştıklarını ifade ederek, “Görüştüğümüz 3 isim var. Final aşamasına geldik. Bunlar değişik ülkelerden. Nihai kararı vermediğimiz için açıklayamıyoruz. Skippe de görüştüğümüz isimlerden birisi. Transferlerle ilgili uzun süredir çalışmamız var. Son kararı teknik direktör verecek. Değerli isimlerle görüşüyoruz” diye konuştu.

Gecede ayrıca futbolculara ait 3 forma da yapılan çekilişle davetlilere verildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious