Polat'tan Arda'ya izin çıkmadı!

Polat'tan Arda'ya izin çıkmadı!.9155
  • Giriş : 07.05.2008 / 08:44:00

G.Saray Başkanı Polat'tan Arda'ya: “Senin en az 2 yıl daha Galatasaray’da oynayıp, hizmet etmen lazım. Daha sonra seni kendi ellerimizle istediğin takıma göndeririz”

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Ve Başkan Adnan Polat noktayı koydu... Şampiyonluk yolunda takımını sırtlayan, gol atan, gol attıran yaşına ve kazandığı paraya rağmen sahada abilerine taş çıkaran Arda Turan’a Avrupa vizesi çıkmadı.

EURO 2008 sonrası Avrupa’ya gitmek istediğini söyleyen genç futbolcuyla görüşen Polat, “Hiçbir yere gidemezsin. Senin en az 2 yıl daha Galatasaray’da oynayıp, pişmen lazım. Sen bizim evladımızsın” dedi.

Başkan Polat ayrıca görüşmede zamanı geldiğinde Arda’yı kendi elleriyle istediği takıma göndereceklerini de söyledi. 2005 yılında V.Manisa’da kiralık olarak oynayan, gösterdiği performans ile göz dolduran ve büyük takımların gözdesi haline gelen milli oyuncu Polat’ın bu tepkisi karşısında sessiz kaldı.

Arda’ya Avrupa’nın bir çok takımından teklif geldiğini söyleyen genç futbolcunun menajeri Ahmet Bulut ise, “Arda’nın bonservisi için 10 milyon euro ödemeye hazırlar. Ancak bunun için Galatasaray Kulübü’nün rızası gerekiyor” dedi.

Bu arada başkan Adnan Polat geçtiğimiz yıl da İngiltere’den teklifler gelen genç oyuncuya transfer izni vermemişti. Arda’nın aldığı ücrette de düzeltme yapılmış ve yıllık ücreti 300 bin YTL’den 500 bin dolara çıkarılmıştı.

Akşam

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious