Polat'tan Fener'e mesaj!

Polat'tan Fener'e mesaj!.10471
  • Giriş : 05.06.2008 / 15:46:00
  • Güncelleme : 05.06.2008 / 17:20:43

Aurelio’yu alabiliyorlarsa alsınlar” diyen Yıldırım’a cevap geldi. Polat, “Biz havaya para atmayız. Ancak istediğimizi de alırız!.. Bizim kurduğumuz takım şampiyon oldu!..” dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Galatasaray Başkanı Adnan Polat camianın gönlüne su serpti. Fenerbahçe Aziz Başkanı Aziz Yıldırım’ın 3 gün önce yaptığı konuşmada Galatasaray’a hitaben Mehmet Aurilio için “Alabiliyorsanız alın” şeklindeki yaptığı açıklamasına Polat, başkentten imalı bir yanıt verdi. 1905 Ankara Galatasaraylı Yönetici ve İş Adamları Derneği’nin (AGS) şampiyonluk balosunda sert açıklamalarda bulundu.

Galatasaray'ın laf olsun diye transfer yapmayacağını belirten Polat, “Borçlu olduğumuzu söylüyorlar. Ama bu şekilde düşünenler, geçen sene transfere yaptığımız harcamaları akıllarına getirmiyorlar” dedi. Tecrübeli başkan, “Bu futbolcuları bize leylekler getirmedi. İstediğimiz zaman futbolcunun kralına forma giydirebileceğimizi herkes biliyor aslında” diyerek mesajını iletti. Polat, ayrıca sarı-kırmızılı takımdan gitmek isteyen futbolculara da ‘kal’ demeyeceklerini sözlerine ekledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious