Polat'tan olumsuz yanıt

Polat'tan olumsuz yanıt.13573
  • Giriş : 27.03.2009 / 09:58:00

Futbol Federasyonu ile Galatasaray arasındaki buzlar erimiyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener'e, önceki gün diğer bütün kulüplerin başkanlarıyla birlikte İspanya-Türkiye karşılaşmasına davet ettiği sarı-kırmızılı kulübün Başkanı Adnan Polat'tan olumsuz yanıt geldi.

Milliyet gazetesinin haberine göre; Başkan Polat'ın, İspanya'ya gitmeyeceği öğrenilirken, federasyon ve kurullarına karşı tavrını sürdürdüğü ifade edildi. Galatasaray Başkanı'nın özellikle MHK Başkanı Oğuz Sarvan'la ilgili duyulan rahatsızlık nedeniyle geri adım atmayacağı belirtiliyor.

Ayrıca Polat'ın, Özgener'in bu tavrını samimi bulmadığı ve yakın çevresine, “Futbolun başındakiler mevcut rahatsızlıklara kayıtsız kalıyor, gerginliği tırmandırıyor” dediği öğrenildi. Bu arada Polat'ın İspanya ile Ali Sami Yen'de oynanacak rövanş maçına gelip gelmeyeceği merak konusu oldu. Galatasaray Başkanı'nın bu maça da gelmeyi düşünmediği bildirildi.

Sarvan koz verdi
Bu arada MHK Başkanı Sarvan'ın bir süre önce katıldığı bir televizyon programında olaylı Sivasspor-Galatasaray maçının hakemi Yunus Yıldırım'ın, İstanbul'a dönüşte raporunu değiştirdiğine ilişkin itirafta bulunması, sarı-kırmızılı yönetimi yeniden harekete geçirdi.

Söz konusu kanaldan programın kasetini isteyen sarı-kırmızılıların kısa süre içinde yeni bir girişimde bulunacakları bildirildi. Maçın tekrar oynanmasına ilişkin talebi reddedilen Galatasaray'ın, Oğuz Sarvan'ın açıklamalarından yola çıkarak olayı yeniden gündeme getirmeyi planladığı ifade edildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*