Polat'tan prim müjdesi

Polat'tan prim müjdesi.11923
  • Giriş : 18.04.2008 / 10:47:00

Başkan Adnan Polat, futbolcuların motivasyonunu artırmak için şampiyonluk priminin miktarını oyunculara bıraktı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Galatasaray’da Fortis Türkiye Kupası’ndan elendikleri için moralsiz olan futbolculara moral vermek yine yöneticilere düşerken, Başkan Adnan Polat da şampiyonluk primini oyunculara bıraktı. Dünkü antrenman sonrası Florya’ya çıkarma yapan Sarı-Kırmızılı yöneticiler, futbolcular çalışırken evlerine telefon açtı ve ailelerini Florya’ya davet etti. Futbolcu eşleri bu davet karşısında şaşırırken, oyuncular da hayli mutlu oldular. Antrenman sonunda karşılarında eşlerini, kız arkadaşlarını, anne ve babalarını gören Sarı-Kırmızılı oyuncular, kupadan elendiklerini bir anda unutarak moral buldular ve birlikte barbekü yaptılar.

10 GÜN İÇİNDE ÖDENECEK

Antrenmanda kendilerine yapılacak süprizden habersiz çalışan oyuncular barbekü sırasında yöneticilerden Haldun Üstünel, Faruk Bil, Murat Yalçındağ ile de sohbet etme imkanı buldu. Yöneticiler, Sarı-Kırmızılı oyuncuların uzun zamandır alamadıkları transfer taksitleri ve primlerinin en geç 10 gün içinde yani Fenerbahçe ile oynanacak zorlu maç öncesi ödeneceğinin teminatını verdiler. Bir günde 2 sevinç yaşayan oyuncular aileleriyle neşe dolu dakikalar geçirdi. Asıl sürpriz açıklama ise barbekü partisinin sonunda geldi.

ÜSTÜNEL’İ ALKIŞLADILAR

Yönetici Haldun Üstünel oyunculara, “Yönetim olarak karar aldık. Öncelikle hoca konusunda Fenerbahçe maçına kadar hiçbir gelişme olmayacak. Bazı temaslarımız var ama, bunu kafanıza takmanızı istemiyoruz.. İkincisi ise, size başkanımız Adnan Polat’ın bir mesajını iletmek istiyorum. G.Birliği maçı sonrası sizlerin ne kadar üzüldüğünü kendi gözleriyle gördü. Sizin bu takımı şampiyon yapacağınıza inanıyor. Mesaja gelince, şampiyonluk primini sizin belirlemenizi istiyor” dedi. Bu konuşma üzerine bütün futbolcular Üstünel’i alkışladı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious