Polat'tan siyah kart!

Polat'tan siyah kart!.15081
  • Giriş : 21.01.2008 / 09:37:00

Federasyonun seçime gitmesi için beyaz oy kullanan delegeler, siyah kartları Canaydın'a iletirken, Polat kartını vermedi. Çünkü...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Çok ilginç gelişme
Galatasaray'da ilginç gelişme... Haluk Ulusoy’a karşı oluşuyla bilinen Sarı-Kırmızılı kulübün patronu Özhan Canaydın, tüm delegelerin Futbol Federasyonu’nun seçime gitmesi yönünde oy kullanmalarını, yani kutuya beyaz kart atmalarını istemişti. Canaydın önderliğindeki Galatasaraylı delegeler, Ankara’ya bu düşünceyle hep birlikte özel uçakla hareket etti, ama bir kişi hariç; Adnan Polat. Ekibe katılmayan Başkan Yardımcısı, Başkent’e özel aracıyla gitmeyi tercih etti.

Şok etkisi yarattı
Ankara'dan dönüşte havada hesap vakti geldi. “Seçime gidilsin” anlamına gelen beyaz kartları sandıkta bırakan delegeler, siyah kartları Başkan Özhan Canaydın’a iade etti. Ancak bu gruba yine dahil olmayan bir kişi vardı; Adnan Polat... Ve Polat’ın seçim karşıtı oy verdiği için cebinde beyaz kart olduğu iddia ediliyor. Bu gelişme, Mart ayındaki kongre öncesi camiada şok etkisi yaratırken, Canaydın’ın sessizliğini koruması ise dikkat çekti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious