Polis, cinnet geçirdi

  • Giriş : 10.08.2006 / 00:00:00

Polis memuru evlenmek istediği kadını ve abisini silahla vurduktan sonra intihar etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Olayda polis memuru İsmail Tombul ve Nurcan Karaduman hayatını kayberken, Osman Karaduman ağır yaralı olarak Kartal Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.
Edinilen bilgiye göre olay Kartal Yukarı Mahalle Ankara Caddesi Özyuva İşhanı No: 40'da bulunan Dursun Ali Unutkan'a ait mali müşavirlik bürosunda meydana geldi. Saat 14.00 sıralarında mali müşavirlik bürosuna gelen Kartal İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde görevli polis memuru İsmail Tombul, henüz belirlenemeyen bir nedenle Nurcan Karaduman ve abisi Osman Karaduman ile tartışmayı başladı. Büyüyen tartışmada Tombul, beylik silahıyla Nurcan ve Osman Karaduman'a kurşun yağdırırken, olay sonrası bir el başına ateş ederek intahar etti.

Polis memuru İsmail Tombul ve Nurcan Karaduman olay mahallinde hayatını kaybederken, ağır yaralanan abi Osman Karaduman Kartal Devlet Hastenesi'ne kaldırıldı. Polis olayla ilgili inceleme başlattı.

İddialara göre Tombul'un bir süre önce eşinden boşandığı ve Nurcan Karaduman ile evlilik hazırlığı içinde olduğu, ancak Karaduman'ın ailesinin bu evliliğe sıcak bakmadığı ileri sürüldü.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious