Polis, kumarhane villayı bastı

Polis, kumarhane villayı bastı  	.12099
  • Giriş : 23.02.2008 / 09:10:00

Ahlak Büro Amirliği ekipleri Üsküdar'da tripleks villaya kumar baskını yaptı. Bahçe kapısının açılmadığı baskında, polis ekipleri seyyar merdiven kullanarak villanın bahçesine girdi. Baskında 2 rulet masası ile kumar gereçleri ele geçirilirken, 25' i baya

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri, saat 01.30 sıralarında, Büyük Çamlıca Turistlik Çamlıca Caddesi 2 numarada bulunan ve Emlak Organizatörlüğü adı altında çalışan tripleks villaya kumar oynatıldığı gerekçesiyle baskın düzenledi. Villa önüne gelen polis ekipleri içeride bulunan bekçiden bahçe kapısını açmasını istedi ancak bekçi kapıyı açmadı . Bunun üzerine polis ekipleri kapı dışına 2 merdiven dayayarak bahçe içine girdi. Villaya giren polis ekipleri içeride kumar oynayan ve kumarhenede çalışan 85 kişi ile karşılaştı. İçeride inceleme yapan ekipler, 2 adet rulet masası, çok sayıda oyun pulu ve kaçak içki ele geçirdi. Yapılan bu baskın sonrasında işlemleri yapılmak üzere, aralarında çalışanların da bulunduğu 25' i kadın toplam 85 kişi Asayiş Şubesi Müdürlüğü'ne götürüldü.

Gözaltına alınanlardan biri, polis otosuna bindirilirken bayılarak yere yığıldı. Bayılan şahsa polis ve arkadaşları yardım etti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious