Polis hırsız peşinde sıkışıp kaldı

Polis hırsız peşinde sıkışıp kaldı .30973
  • Giriş : 31.01.2009 / 11:37:00

TEDAŞ'a ait trafodan kablo çalmaya çalışan çocuklar suçüstü yakalandı, hırsızların girdiği pencereden trafoya girip birşey çalınıp çalınmadığını kontrol eden polis ise zor anlar yaşadı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Herhangi bir şey çalınmadığını belirleyen polis, dışarı çıkmak isteyince bir insanın güçlükle geçebileceği pencerede sıkıştı... Polis memuru meslektaşı ve muhabirin yardımıyla trafodan güçlükle çıkabildi...

Adana'da TOKİ konutlarının elektriğini dağıtan TEDAŞ'a ait trafodan kablo çalmaya çalışan A.T. (16) (Adem Tok), S.T. (15) (Sadettin Toprak) ile A.T. (16) (Adil Toprak) suç üstü yakalandı. Yavuzlar Mahallesi'nde hırsızlık suçlarından kaydı bulunan 3 zanlı, trafonun çelik kapısının tel penceresini kırarak içeri girdi. Trafodan elektrik kablolarını çalmak isteyen 3 hırsız, ihbar üzerine olay yerine gelen polis tarafından dışarı çıkarken tek tek yakalandı. Zanlılar, gözaltına alınırken bir polis memuru da bir şey çalınıp çalınmadığını belirlemek için aynı pencereden içeri girdi. Herhangi bir şey çalınmadığını belirleyen polis, dışarı çıkmak isteyince bir insanın güçlükle geçebileceği pencereden çıkmakta zorlandı. Polis, arkadaşlarının yardımıyla çıkartıldı.

HÜRRİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*