Polis memuru, tartıştığı kişiyi vurdu

Polis memuru, tartıştığı kişiyi vurdu.8144
  • Giriş : 06.03.2009 / 11:53:00

Antalya'nın Finike İlçesi'nde polis memuru A.C., bir restoranda tartıştığı A.Y.'yi tabancasıyla ateş ederek ağır yaraladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Hayati tehlikesi bulunan A.Y. Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi yoğun bakım ünitesinde tedaviye alındı.

Finike İlçesi'nde dün saat 24.00 sıralarında Yat Limanı'ndaki Gazinolar Bölgesi diye tabir edilen yerdeki bir restoranda trafik şube müdürlüğünde görevli polis memuru A.C. ile ticaretle uğraştığı belirtilen A.Y. arasında henüz belirlenemeyen bir nedenle tartışma çıktı.

Tartışmanın büyümesi üzerine iddiaya göre polis memuru A.C. ile A.Y. birbirine silah çekti. Polis memurunun ateş etmesi üzerine A.Y. ağır yaralandı. Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne götürülen A.Y.'nin tedavisi yoğun bakım ünitesinde devam ediyor.
Finike Kaymakamı Gökhan Görgülüarslan, polis memuru A.C.'nin trafik şube müdürlüğünde görevli olduğunu, sağlık sorunları nedeniyle bir süredir izinli olduğunu kaydetti. Dün gece meydana gelen olayda polis memuru A.C. ile A.Y.'nin tartıştıktan sonra birbirine silah çektiğini söyleyen Kaymakam Görgülüarslan, A.Y.'nin polis memurunun tabancasından çıkan kurşunla yaralandığını ve Antalya'ya gönderildiğini kaydetti. Görgülüarslan, tartışmanın nedeninin henüz belirlenemediğini söyledi.

ANTALYA'DA DA MOTOSİKLETLİ GENÇ ÖLMÜŞTÜ

Antalya'da geçen 27 Ekim Pazartesi günü de devriye gezen ekibin "Dur" ikazına uymayarak kaçan motosikletli 2 gence ateş açan Önleyici Hizmetler Şubesi'nde görevli polis memuru 34 yaşındaki Mehmet Ergin, gençlerden 18 yaşındaki Çağdaş Gemik'in ölümüne neden olmuş, çıkarıldığı mahkemece tutuklanan 13 yıllık polis memuru cezaevine gönderildi. Polis memuru Ergin hakkında "kasten adam öldürmek" suçundan ömür boyu hapis cezası istemiyle dava açıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*