Polis memuruna fuhuş gözaltısı

Polis memuruna fuhuş gözaltısı.9059
  • Giriş : 03.11.2008 / 14:25:00

Samsun'da bir saunada fuhuş yapıldığı iddiasıyla, sauna sorumlusu ve eşi ile Giresun'da görev yapan bir polis memurunun da aralarında bulunduğu 6 kişi gözaltına alındı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Edinilen bilgiye göre, bir ihbarı değerlendiren Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube ekipleri, Pazar Mahallesi'ndeki bir iş hanında faaliyet gösteren ve fuhuş yapıldığı iddia edilen bir saunayla ilgili çalışma başlattı.

Çalışmalar sonucunda saunada müdür olarak görev yaptığı bildirilen sorumlu M.T. ile eşi Z.T, daha önce Samsun'da görev yapan ve halen Giresun Emniyet Müdürlüğü bünyesinde görevli olduğu belirtilen polis memuru H.U, iş yeri çalışanları H.Ç ve E.A. ile Ankara'da benzer işle faaliyet gösteren ve Samsun'daki saunaya kadın temin ettiği öne sürülen B.Y. gözaltına alındı.

Olayla ilgili soruşturmanın devam ettiğini bildiren yetkililer, ''Buhar'' kod adı verilen operasyonun yaklaşık 6 aylık takip sonucunda gerçekleştiğini açıkladılar.

Gözaltına alınan kişiler hakkında, ''Örgüt kurma suretiyle fuhuş yaptırma, fuhşa yer temin etme ve fuhşa aracılık yapma ve bu suçlara iştirak etme'' gibi iddialarla yasal işlem yapılacağı kaydedildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*