Polis memurundan eski eşe kurşun

Polis memurundan eski eşe kurşun.11773
  • Giriş : 10.06.2009 / 21:42:00

İzmir'in Ödemiş ilçesinde bir polis memuru, "2 çocuğunun velayetini almak için" dava açan boşandığı karısıyla avukatını tabancayla vurduktan sonra, intihar girişiminde bulundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik


Ödemiş İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde görev yapan polis memuru Melih Işıklıoğlu (37), eski karısı Emine Karadağ (34) ve avukatı Özcan Akçiçek (36) ile Ödemiş Adliyesi bahçesinde karşılaştı.

Taraflar arasında yaşanan kısa tartışmanın ardından yanındaki tabancasını çıkaran Işıklıoğlu, avukata ve eski karısına kurşun yağdırdı, daha sonra tabancasını başına dayayarak ateşledi.

Olay yerine gelen ambulans görevlileri, Karadağ ve Akçiçek'in öldüklerini belirlerken, ağır yaralı durumdaki Işıklıoğlu'nu hastaneye kaldırdı.

Hayati tehlikesinin bulunduğu bildirilen Işıklıoğlu, ambulans helikopterle İzmir'e gönderildi.Emine Karadağ'ın, 2 yıl önce boşandığı Işıklıoğlu'nun 3 ay önce yeni bir evlilik yapması üzerine, 2 çocuğunun velayeti için mahkemeye dava açtığı, tarafların bu davayla ilgili olarak adliyeye geldikleri öğrenildi. Mahkemenin, daha önce babada olan çocukların velayetini anneye verdiği bildirildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*