Polis üniformalı klibe soruşturma açıldı

Polis üniformalı klibe soruşturma açıldı.12432
  • Giriş : 11.01.2008 / 20:32:00

Şarkıcı Mustafa Güngece'nin bir klibinde izin alınmadan polis üniforması kullanıldığı gerekçesiyle polis tarafından inceleme başlatıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Asayiş Şube Müdürlüğü Gasp Bürosu, şarkıcı Güngece'nin ''Sımsıkı'' adlı şarkısının klibinde, izin alınmadan polis üniforması giyen kadın dansçılar bulunması nedeniyle inceleme başlattı.

Olayla ilgili olarak şubeye çağrılan Güngece'nin plak şirketinin yapımcısı Cafer Koçoğlu ve klibin yönetmeni Ali Seydi Yiğitgil'in ifadesi alındı.

İfadelerinin alınmasının ardından serbest bırakılan Koçoğlu ve Yiğitgil, çıkışta basın mensuplarının soruları üzerine, klipte üniforma kullanmak için izin almak gerektiğini bilmediklerini söylediler. Yiğitgil, klibi yaptıkları için pişmanlık duymadıklarını ifade ederek, klipte polisin de eğlenebileceğini göstermeyi amaçladıklarını söyledi.

Polis yetkilileri, olaya ilişkin, klipte rol alan yabancı uyruklu 2 kadın ile yurt dışında olduğu belirtilen şarkıcı Mustafa Güngece'nin de ifadelerine başvurulmak üzere arandığını bildirdiler.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious