Polise 84 bilgisayar hibe!

  • Giriş : 27.12.2006 / 00:00:00

Tekstil Sanayi İşverenleri Sendikası, İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne 84 adet bilgisayar hibe etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Mobil Elektronik Sistem Entegrasyonu'nun (MOBESE) hayata geçmesinin ardından artan eğitim taleplerini karşılamak isteyen İstanbul Emniyet Müdürlüğü, bu amaçla işadamları ile irtibata geçti. Bu talebe Tekstil Sanayi İşverenleri Sendikası Başkanı Halit Narin, olumlu yanıt verdi. Kısa sürede Vatan Caddesi'nde bulunan Emniyet Müdürlüğü'nde 4 salon oluşturuldu. 84 adet bilgisayar, masa, sandalye, 4 adet lazer yazıcı, switch, 4 adet projeksiyon cihazı, 4 adet tarayıcı, malzeme dolabı salonlara kuruldu.

Bugün İstanbul Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah ve Halit Narin birlikte salonları basın mensuplarına gösterdi. Cerrah, İstanbul'da 30 bin polisin görev yaptığına işaret ederek, bu salonların polislerin eğitimi için kullanılacağını dile getirdi. Katkılarından dolayı Tekstil İşverenleri Sendikası'na teşekkür eden Cerrah, Halit Narin'e bir çini tabak, polis kıyafetlerini anlatan bir kitap ve emniyet müdürlüğünü tanıtıcı bir kitap hediye etti.

Halit Narin ise bu tarz destekleri her zaman verdiklerini anlatarak, polislerin de eğitimine katkı sağlamak istediklerini söyledi. Polisin daha iyi çalışabilmesi için bu desteklerinin devam edeceğini belirten Narin, bilgisayarların emniyet camiasına hayırlı olmasını diledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious