Polise bıçakla saldırdı!

  • Giriş : 27.05.2006 / 00:00:00

Kartal'da kendisini yakalayan polise teslim olmak istemeyen kapkaç zanlısı polise bıçakla saldırdı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Kendisini yakalayan polise teslim olmak istemeyen şahıs ile polis arasında arbede çıktı. Yaşanan arbedede polis memurunun ateş alan silahı kapkaçı gerçekleştirdiği iddia edilen Reşat K.'nin sol omzundan yaraladı.
Edinilen bilgiye göre Kartal'da meydana gelen olayda, Kartal Caddesi'nde yürümekte olan bir vatandaşın cep telefonunu alarak hızla olay yerinden kaçmak isteyen Reşat K., devriye görevi yapan polis memuru tarafından fark edildi. Kendisini yakalamak isteyen ve Kartal İlçesi Trafik Denetleme Büro Amirliği'nde görevli olan Erdinç K. adlı polis memuruna bıçak çekerek, "beni teslim alamazsın verilmiş infaz kararım var" diyen kapkaç zanlısı ile polis memuru arasında arbede yaşandı.Yaşanan boğuşmada Reşat K. isimli zanlı polis memuru Erdinç K.'nin silahının ateş alması ile sol omuzundan vuruldu. Ambulans ile Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürülen Reşat K., tedavi altına alındı. K.'nin hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi.

Zanlının savurduğu bıçak darbeleri ile hafif şekilde yaralanan polis memuru ise Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde ayakta yapılan müdahalesinin ardından taburcu edildi.

Çeşitli suçlardan sabıkasının bulunduğu öğrenilen Reşat K.'nin yapılan üst aramasında iki adet çalıntı çek ile bir miktar esrar maddesi ele geçirildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious