Polise trafikte bıçakla saldırdılar, polis havaya ateş açtı!

  • Giriş : 22.09.2007 / 15:22:00

Osmaniye'de, bir kişi, kendisini uyaran polis memurunu vücudunun 3 yerinden bıçakla yaraladı. Zanlı, polis ekiplerince tabancayla ayağından vurularak etkisiz hale getirildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Musa Şahin Bulvarı'nda Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri ile hızlı araç kullandığı iddia edilen 80 AR 550 plakalı kamyonetin sürücüsü Recep T. (27) arasında tartışma çıktı.

Araç sürücüsü Recep T. ile kardeşleri İlter (20), Mesut (25), İbrahim (14) ile Abidin T'nin (18) araçlarından inip saldırması üzerine polisler telsizle takviye ekip istedi.

Bu sırada, Recep T. cebinde bulunan bıçakla, olay yerine sonradan gelen polis memuru Nihat Özer'i (35) vücudunun 3 yerinden yaraladı.

Yere yığılan Nihat Özer'in darp edilmesi üzerine, polis ekipleri önce havaya ateş açtı, ardından Recep T'yi ayağından vurdu.

Polis memuru ve saldırgan Osmaniye Devlet Hastanesine kaldırıldı. Polis memurunun sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu belirtildi.

Emniyet Müdürü Halil Yılmaz, yaptığı açıklamada, arkadaşlarına yardım için giden takviye ekipte görevli polis memuru Nihat Özer'in sırtından bıçaklandığını belirtti.

Yılmaz, olaydan sonra kaçan Recep T'nin kardeşleri İlter, Mesut, İbrahim ve Abidin T'nin de gözaltına alındığını kaydetti.

Osmaniye Valisi Zübeyir Kemelek de olayın ardından hastaneye gelerek yaralı polis memurunun sağlık durumuyla ilgili bilgi aldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious