Polisi çileden çıkardı

Polisi çileden çıkardı.15529
  • Giriş : 16.01.2008 / 15:40:00

Köprüye sıkışan vincin görevlisi kontak anahtarını vermeyince polis sinirlendi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

ADANA’da bir vinç köprüye sıkıştı, kurtarılması için görevlisi dahil çaba gösterilmemesi, caddede trafik akışını sağlamakla görevli polisi sinirlendirdi.

Kışla Caddesi’ndeki otoyol altgeçidinde bir vinç yüksekliği nedeniyle geçitte sıkıştı. Vincin kimliği belirlenemeyen görevlisinin ilk işi plakayı sökmek oldu. Bu sırada gelen trafik ekipleri, aracın kurtarılması için bekleyen şirketin görevlisi ile tartıştı.

Gerekli önlem almadığı, kaza olduğuna dair işaret bırakılmadığı için eleştirdiği görevlinin yetkili olmadığını söylemesi üzerine, vincin kontak anahtarını isteyen polis memuru ile vinç operatörü arasında ilginç diyaloglar yaşandı. Görevli kontak anahtarını getirmeyeceğini söyleyince sinirlenen polis, “Çok konuşma kafamı da bozma” diye tepki gösterdi. “Ne yapacaksın? Beni mi döveceksin?” cevabı gelince öfkesi artan polis memuru, “Gerekirse döverim. Bu üniformayı çıkarmak şartıyla seni döverim” dedi. Görevli rahat şekilde, “Ben de seni şikayet ederim” dedi. Polisle, görevliyi araya giren vatandaşlar sakinleştirdi.

Bir süre sonra kurtarma aracı gelip, vinci sıkıştığı yerden kurtararak götürüp, yol ulaşıma açıldı. Kavga aşamasına gelen tartışma da böylece son buldu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious