Polisin ayrılık cinneti: 3 ölü

  • Giriş : 11.11.2006 / 00:00:00

Polis memuru boşanmak isteyen eşini, oğlunu ve kaynanasını kurşun yağmuruna tuttu

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde görev yaparken tayininin Tunceli'ye çıktığı öğrenilen polis memuru Zafer Başaran, bir süre önce kendisini terkedip Afyonkarahisar'daki ailesinin evine gelen eşi Seviye Başaran'ı dönmeye ikna edebilmek için eşinin ailesinin evine gitti.

Eşinin dönmemekte kararlı olduğunu, boşanmak istediğini söylemesi üzerine kızan Zafer Başaran, eşine ve ailesine evin önünde beylik tabancasıyla kurşun yağdırdı. Ardından, 34 SB 214 plakalı otomobiliyle olay yerinden kaçan Zafer Başaran, kayıplara karıştı. Polis memurunun eşi Seviye Başaran ve 4 yaşındaki oğlu Özer Başaran vücutlarına isabet eden kurşunlarla olay yerinde can verdi. Çevredekilerce ağır yaralı olarak Afyonkarahisar Devlet Hastanesi'ne kaldırılmak istenen kayınvalide Semiha Kılınçaslan ise yolda öldü.

BALDIZ YOĞUN BAKIMDA

Vücuduna çok sayıda mermi isabet eden baldız Hanife Kılınçaslan'ın ise yoğun bakımdaki tedavisi sürüyor. Hanife Kılınçaslan'ın sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu belirtildi. Olay yerinde inceleme yapan bir polis memuru, hayatını kaybeden Seviye Başaran'ın çalan cep telefonunu uzun süre elinde tuttu. Polis, açmaya cesaret edemediği telefonu tekrar cesedin yanına bıraktı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious