Polisin kovaladigi süpheli sahislar kaza yapti

  • Giriş : 07.11.2005 / 00:00:00

ISTANBUL - Besiktas'ta polisin dur ihtarina uymayan motorsikletli üç süpheli sahis, kovalamaca sirasinda ters yöne girerek özel bir otomobile çarpti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Sahislar, kendilerini takip eden polis ekiplerinin olay yerine çagirdigi ambulansla hastaneye kaldirildi.
Besiktas'ta devriye görevi yapan polis ekipleri, üzerinde üç süpheli sahsin bulundugu 34 YFU 28 plakali motosikleti durdurmak istedi. Polisin dur ihtarina uymayan sahislar kaçmaya baslayinca polis ekipleri motosikleti takibe aldi. Levent'ten Maslak istikametine hizla kaçan sahislar Maslak köprüsü altinda ters yöne girdi. Polisin burada da takibini sürdürmesi üzerine panik yapan sahislar o sirada seyir halinde olan 34 Bd 7891 plakali özel bir otomobile çarpti. Büyükdere Caddesi üzerinde meydana gelen kazada süpheli sahislar kaçtiklari motorsikletten kaldirama firladi. Kaza sonucu agir yaralanan sahislardan Savas Dogan (23) ile A.Ö(17), kendilerini takip eden polis ekiplerinin olay yerine çagirdigi ambulansla Okmeydani Egitim ve Arastirma Hastanesi'ne kaldirildi. Ismi tespit edilemeyen diger sahis ise uzun süre ambulans bekledi. Uzun süre beklemenin ardindan üçüncü sahis da ambulanla hastaneye götürüldü.

Özel otomobiIin sahibi ise uzun süre olayin sokunu atlatamadi.

Yapilan incelemelerde sahislarin üzerinden çikan iki adet döner biçagi, sahislarla ilgili süphelerin artmasina neden oldu.

Polis olay yerinde arastirmalarini tamamladiktan sonra, sahislarin herhangi bir suça karisip karismadigi hakkinda çalisma baslatti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious