Polisiz diye tanıtıp bira gasp ettiler

Polisiz diye tanıtıp bira gasp ettiler.11450
  • Giriş : 21.01.2009 / 11:25:00

Biraları biten iki kafadar, Taksim’de kendilerini polis olarak tanıtıp bir şişe bira gasp edince tutuklandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

İstanbul Beyoğlu'nda gerçekleşen ilginç olay şöyle gelişti; 22 yaşındaki Mehmet T. ve 30 yaşındaki Ahmet Z. 9 Ocak tarihinde bira içmek için Taksime geldi. Bir süre barlarda eğlenen iki kafadar paraları bitince iki şişe bira satın aldı ve Gezi Parkına yöneldi.

"POLİSİZ" DEDİLER ZORLA ALDILAR

Parkta bir süre oturup sohbet eden ve biralarını içen iki kafadar parkta kendileri gibi içki için 31 yaşındaki Günay Y.'yi fark etti. İki kafadar ellerindeki birayı bitirince, Günay Y.'nin yanına gitti. Şüpheliler kendilerini polis olarak tanıttı ve parkta içki içmenin yasak olduğunu söyleyerek Günay Y.'nin elindeki şişe birayı zorla aldı.

GASP SUÇUNDAN TUTUKLANDILAR

Günay Y. iki kafadarın alkollü olduğunu fark etti. Mehmet T.'nin kılıf içinde beline taktığı bıçağı gören mağdur Günay Y., şüphelilerin polis olamayacağını düşünerek durumu telefonla polise bildirdi. Olay yerine gelen sivil polisler, iki kafadarı gasp ettikleri birayla yakaladı. Günay Y.'nin iki kafadardan şikayetçi olması üzerine, Mehmet T. ve Ahmet Z. sevk edildikleri Beyoğlu Adliyesi tarafından “gasp” suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*