Polislere terlikle saldırdı!

Polislere terlikle saldırdı!.12300
  • Giriş : 05.10.2008 / 19:40:00

Zonguldak'ta kavgaya karışan gencin annesi, oğlunu gözaltına almak isteyen polise terliğiyle saldırdı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, Mithatpaşa Mahallesi Atatürk Kültür Merkezi mevkisindeki bir kafeden çıkan bazı gençlerin aralarında tartıştığını gören esnaf, bu kişileri uyardı. Bunun üzerine gençler ile esnaf arasında gerginlik yaşandı.

Bölgeden ayrılan gençlerden Sunay E'nin, bir süre sonra dönerek tartıştığı 2 esnafın iş yerinin camını kırması üzerine, arbede çıktı.

Olaya müdahale eden polis ekipleri, iş yerinin camına vururken elinden yaralanan Sunay E'yi hastaneye götürmek istedi. Bu sırada, gencin esnafa küfür etmesi sonucu taraflar arasında yeniden kavga başladı.

Polis, kendisine direnen Sunay E'yi gözaltına almak isterken, gencin annesi Süheyla E. ile kız kardeşi Selcan E, olay yerine geldi.

Oğlunun sinir hastası olduğunu öne sürerek gözaltına alınmamasını isteyen anne, polisle tartıştı. Bu sırada gencin kaçmaya çalışması nedeniyle yaşanan kargaşa sırasında anne ayağından çıkardığı terlikle polis memuruna vurdu.

Takviye ekiplerinin gelmesiyle sona erdirilen kavgada, polise direnen Sunay E. ve kız kardeşi gözaltına alındı. Anne hakkında ise işlem yapılmadı.

Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*