Polisleri darp etti!

  • Giriş : 26.12.2006 / 00:00:00

Kurban Bayramı öncesi Antalya'da huzuru ve güvenliği sağlamak için yapılan kontrollerde, polisin dur ihtarına uymayan bir kişi kovalamaca sonucunda güçlükle yakalandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Alınan bilgiye göre, Antalya'nın Mevlana Caddesi üzerinde kontrol amaçlı bulunan polis ekipleri, petrol istasyonuna gelen 2 kişinin şüpheli hareket etmesi üzerine kimlik sorgusu yapmak istedi. Bunun üzerine araçta bulunan 2 kişi polise kimlik kontrolü yaptırmak istemediğini söyledi ve bu şahıslardan birisi polislerle tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi sonucu kavgayı başlatan şahıs, polis ekiplerine fili saldırıda bulundu. Bu sırada araçta bulunan diğer şahıs araç olay yerinden kaçtı. Olay yerinde çıkan arbede sonucunda 2 polis hafifi bir şekilde çeşitli yerlerinden yaralandı.

Kavga çıkaran şahıs, polis tarafından olay yerinde yakalanırken, diğer şahıs kaçınca takviye olarak gelen ekipler ile uzun süre kovalamaca yaşandı. Uzun bir kovalamanın ardından yakalanan şahıs ile olay yerinde yakalanan şahıs ifadeleri alınmak üzere polis merkezine götürüldü.

Olay ile ilgili yakalanan şahısların kimlikleri belirtilmezken olayda yaralanan 2 polis memurunun Antalya Devlet Hastanesi'nde tedavi edildikten sonra taburcu olduğu ifade edildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious