Polisleri güldüren şaşkın hırsız

Polisleri güldüren şaşkın hırsız.13643
  • Giriş : 31.05.2008 / 19:33:00
  • Güncelleme : 31.05.2008 / 19:07:46

Çaldığı cep telefonunu açık olarak telefon bayisine veren şahıs, telefonun sahibinin araması üzerine kıskıvrak yakalandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

İzmir'in Konak ilçesinde çaldığı cep telefonunu açık olarak telefon bayisine veren şahıs, telefonun sahibinin araması üzerine polis ekipleri tarafından kıskıvrak yakalandı.

Kemeraltı Anafartalar Caddesi 127 numaradaki işyerinin sahibi Erkan Şengöçmen'e ait cep telefonunu çalan U.A. (21), cep telefonunu bir telefon bayisinde satmak istedi. İşyerinde çalışanlar bunun üzerine kendisinden cep telefonunun belgelerini istedi.

O da telefonun dükkanda kalmasını ve müşteri bulurlarsa satmalarını ve belgeleri evden getirip döneceğini söyledi. Bu sırada cep telefonunun çalındığını fark eden Erkan Şengöçmen, telefonunu aradı. U.A.'nın açık olarak dükkana bıraktığı cep telefonu çalmaya başladı. Erkan Şengöçmen, cep telefonunu açan dükkan sahibine telefonunun çalındığını söyledi. Bunun üzerine durum polise bildirildi. Dükkanın çevresinde işportacı kılığında pusu kuran Huzur Timleri, çaldığı cep telefonunu bıraktığı yere gelince yakalandı. Hırsızlık suçundan girdiği cezaevinden bir gün önce çıktığı bildirilen U.A. tekrar gözaltına alınarak adliyeye sevk edildi.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious