Polislerin sevmediği kanal

Polislerin sevmediği kanal.12150
  • Giriş : 03.07.2008 / 22:41:00

Polis, en çok hangi kanalın verdiği haberleri sevmiyor? Posta gazetesinden Mesut Yar köşe yazısında o kanalın Flash TV olduğunu yazıyor... Peki neden polisler Flash TV'yi sevmiyor? İşte yanıtı...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Önceki gün bir söyleşi için gittiğim İzmit' teki Rüya Adası'nda emniyet teşkilatından polis memurlarla hasbihal ettik. Siyasi yorumlardan kaçınan genç polis kardeşlerimiz bazı kanalların resmen polis düşmanlığı yaptığını iddia etti.

Merak edip sordum. Flash TV tüm haberlerinde üstümüze oklar koyup bizi hedef gösteriyor. Bazılarımızı halka içine alıyor. Çok rahatsız edici. Ekmeğimizin peşindeyiz " dediler. Aslında başka kanallar için de saydıkları bir dolu serzeniş oldu . Ama Flash için altını birkaç kez çizdikleri taraflılık hali dikkat çekiciydi.

Uzun zamandır Gerçek Gündem dışında bir bültene bakmıyorum o kanalda. Ama eğer anlatılan doğruysa, ifrat ve tefrit arası bir yol bulması gerekiyor kanalın. Fazladan düşman edinmemek adına. Bu arada polis arkadaşların, " teşkilatın en yanındaki kanal " olarak nispeten marjinal bir duruşa sahip olan Kanal 7' yi göstermeleri de sanıyorum duruşunu ortalayan kanalların üzerinde hassasiyetle durması gereken bir tespit!

MESUT YAR-POSTA

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious