Polisten kaçan bayan sürücü kovalamaca sonucu yakalandı

Polisten kaçan bayan sürücü kovalamaca sonucu yakalandı.12132
  • Giriş : 31.01.2008 / 08:21:00

Başkent'te trafik polislerinin 'dur' ikazına uymayarak kaçmaya çalışan genç bir bayan, kovalamaca sonucu kısa süre sonra yakalandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Kapısını kilitlediği otomobilinden inmek istemeyen bayan sürücü, polis ekiplerine uzun süre zor anlar yaşattı. Kendisini görüntülemek isteyen kameramanların uzaklaşmasını isteyen genç bayan, otomobilden inerken yüzünü bir atkı ile kapattı. Uzun süren ikna çalışmaları sonucu otomobilden indirilen bayan, bu kez de ticari bir taksiye binerek olay yerinden kaçmak istedi. Genç bayan daha sonra ekip otosuna bindirilerek karakola götürüldü.

Olay, 24.00 sıralarında Kızılay Meydanı'nda meydana geldi. Çankaya Güvenlik Caddesi üzerinde uygulama yapan polis ekipleri, sürücüsünün kimliği henüz belirlenemeyen 06 AD 6907 plakalı otomobili kontrol etmek istedi. Polisin 'dur' uyarısına aldırış etmeyen bayan sürücü, polis ekiplerinden kaçmaya başladı. Ekipleri peşine takan genç bayan, polis ekiplerini atlatmak için Cinnah Caddesi'nden ters yönde Kızılay'a doğru kaçmaya çalıştı. Kurulan barikatları aşan genç bayan, Kızılay Meydanı'nın trafiğe tamamen kapatılması üzerine kıskıvrak yakalandı.

Polis ekipleri tarafından otomobilden indirilmek istenen bayan sürücü, kapısını kilitleyerek otomobilden aşağı inmek istemedi. Otomobilden inmekte direnen genç bayan, kendisini görüntülemek isteyen basın mensuplarının olay yerinden uzaklaştırılmasını istedi. Trafiği kapattığı gerekçesiyle otomobil, polis eşliğinde kenara alındı. Otomobilden ineceğini söyleyen genç bayan, kameralara görünmemek için beyaz bir atkı ile yüzünü gizledi. Bir süre sonra otomobilden inen bayan sürücü, polisin bir anlık dalgınlığından yararlanarak yol kenarında duran ticari taksiye binerek, kaçmak istedi. Genç bayanın kaçmaya çalıştığını fark eden bir polis memuru, bayan sürücüyü yakalayarak ekip otosuna bindirdi.

Polis ekiplerinden neden kaçtığı henüz belirlenemeyen bayan sürücü, ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü.

CİHAN

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious