Polisten kaçarken öldü!

  • Giriş : 07.01.2007 / 00:00:00

Isparta'da meydana gelen trafik kazasında, kaçak et taşıdığı ihbar edilen bir araç polisten kaçmak için aşırı sürat yapınca takla attı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Edinilen bilgiye göre, Burdur trafik ekiplerine 34 BU 2933 pkalalı araçta kaçak kesim yapılmış hayvanlar olduğu ihbarı geldi. Aracı takibe alan polisi fark eden sürücü Hasan Yükseldi(35) kaçmaya başladı. Burdur trafik ekiplerinin aşırı hız yapan aracı yakalayamadığı belirtildi. Aracın 170 kilometre hızı aştığı ve Isparta yol ayrımında bulunan Baladız Köprüsü'nde virajı alamayarak takla attığı bildirildi.

Araçta bulunan Murat Yükseldi, kazanın etkisiyle araçtan fırladı. Şoför mahallinde sıkışan sürücü Yükseldi'yi kurtarmak için olay yerine kaza kırım ekibi geldi. Tüm çabalara rağmen sürücü Yükseldi kurtarma çalışması sırasında sıkıştığı yerden can verdi. Aynı araçta bulunan sürücünün kardeşi Murat Yükseldi'nin ise olay yerine gelen ambulansla ağır yaralı olarak Süleyman Demirel Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi'ne kaldırıldığı öğrenildi. Kaza yapan aracın kasasında ise, iki tane cansız büyükbaş hayvana rastlandı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious