Polisten kaçarken su kanalına düştü

  • Giriş : 25.11.2006 / 00:00:00

Konya'da trafik ekiplerinin kontrol için durdurduğu aracın sarhoş sürücüsü, ekiplerden kaçmak isterken bir fabrikanın su arıtma kanalına düştü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Aracın içindeki 2 şahısın kimliklerini isteyen polis ekipleri kimlikleri kontrol ederken aracın sürücüsü Mevlüt Sağlam bir anda araba ile kaçmaya başladı.

Polisin dur ihtarına uymayan şahıslar polisi ekiplerini bir süre atlatmaya çalıştı. Kaçarken aşırı sürat yapan Mevlüt Sağlam polisleri uzun süre uğraştırdı.

Araba ile kaçamayacağını anlayan Sağlam ve ismi öğrenilemeyen arkadaşı, bu kez araçtan inerek koşarak kaçmaya başladı. Polis ekiplerinin yakalamaya çalıştığı Sağlam, sonunda akşam karanlığında görmediği bir fabrikanın su arıtma kanalına düştü. Arkadaşı ise gözlerden kayboldu. Arabayı arayan polis bagaj bölümünde çalıntı olduğu tahmin edilen bir adet su motoru buldu.

Alkollü olduğu anlaşılan Mevlüt Sağlam'ı zorlukla düştüğü su arıtma kanalından kurtaran polis 112 acil servis ekiplerini çağırdı. Ambulans kanala düşen sarhos sürücüyü Konya numune hastanesine getirdi.

Alkollü şahıs ilk müdahale yapıldıktan sonra polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious