Polisten suçüstü

  • Giriş : 14.09.2006 / 00:00:00

Malatya'da polis esrar pazarlığı yapan 3 kişi suçüstü yakalandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Malatya'da Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Narkotik Suçlar Büro Amirliği tarafından yapılan operasyonda 8 kilo 213 gram esrar maddesi ele geçirildi.

Edinilen bilgiye göre, esrar maddesi kaçakçılığı ile ilgili sokak satıcılarına yönelik emniyet güçleri tarafından 'Karakavak' kod adlı çalışmada Karakavak mahallesinde bir evde 3 şahsın esrar maddesi pazarlığı amacıyla bir araya geldiklerinin öğrenilmesiyle üzerine ikamete operasyon düzenlendi.

Operasyon neticesinde G.A., A.K., ve M.S. isimli şahısların esrar maddesi pazarlığı aşamasında iken şuç üstü yakalandıkları bildirildi.

Şüphelilerin bulundukları ikamette yapılan aramada ise toplam 8 kilo 213 gram esrar maddesi, 2 kök kenevir bitkisi, 1 adet ruhsatsız tabanca, esrar maddesi alışverişinde kullanıldığı değerlendirilen toplam 6 bin 795 YTL para ele geçirildiği öğrenildi.

Öte yandan şüpheliler G.A., A.K., ve M.S. haklarında hazırlanan tahkikat evrakları ile birlikte adli makamlara sevk edilmiş, şahıslar tutuklanarak ceza evine gönderildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious