Popstar, kız arkadaşına bıçak çekti

  • Giriş : 04.11.2007 / 03:25:00
  • Güncelleme : 04.11.2007 / 02:45:02

Pop Star yarışmasının favorisi yaşıtı olan genç kıza bıçak çekerek onu tartakladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

İngiltere'de yayınlanan X Factor adlı şarkı yarışmasının 15 yaşındaki finalisti Emily Nakanda'nın, yaşıtı olan bir genç kızı tartaklarken çekilen videosunun ortaya çıkmasından sonra bu kez de bir erkek arkadaşına bıçak çektiği görüntüler şaşkınlık yarattı. Bütün bu gelişmelerden sonra Nakanda yarışmadan diskalifiye edildi.

Son bir haftadır tartışılan ilk görüntülerde, üzerinde okul üniforması olan Emily Nakanda, Anna adlı bir genç kızı saçını çekerek tartaklıyordu. Nakanda, dün ortaya çıkan videoda ise bu kez elindeki bıçağı bir erkek arkadaşının yüzüne yaklaştırarak onu tehdit ediyor.

Görüntülerin ortaya çıkmasından sonra X Factor'ün yapımcıları "Biz de kendi soruşturmamızı yaptık ve videolardaki görüntülerin gerçek olduğunu belirledik. Artık Emily'yi yarışmadan diskalifiye etmekten başka yapacak bir şeyimiz yok" açıklamasını yaptı.
Nakanda yarışmanın favorilerinden biriydi.

Nakanda'nın annesi Louis Friberg ise kızının bu davranışının kendilerini hayal kırıklığınra uğrattığını söyleyerek "Emily'nin bu davranışı ailemizi çok üzdü. Bizim için de Emily'nin yarışmadan ayrılmasından başka bir çözüm yolu görünmüyor. Emily tartakladığı arkadaşından da, X Factor ekibinden de özür diliyor" dedi.

Uzun süredir kilise korosunda şarkı söyleyen Emily Nakanda yarışmanın favorilerinden biriydi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious