Popstar Alaturka Adana'da

  • Giriş : 08.09.2006 / 00:00:00

Özel bir televizyonun 'Popstar Alaturka' isimi yarışmasına katılmak isteyen yüzlerce genç, seçmeler için Adana'ya akın etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Zaimoğlu Oteli önünde uzun kuyruklar oluşturanlardan kimi, 'fakirlere yardım etmek' kimi ise 'Sesini duyurmak' için yarışmaya katıldığını söyledi.

Otel önünde isim sırasına göre çağrılan yarışmacılar, seslerini dinletmek için de birbiriyle yarıştı. Yarışmaya Tarsus'tan gelerek katılan 46 yaşındaki Bülent Karataş bugüne kadar 3 kez bu tür programlara katıldığını anlatarak, "Hakkımı yiyorlar, boş geziyorum. Bu son şansım." dedi. Adıyaman'ın Gerger ilçesinden babası Cuma Aslancan ile birlikte gelen 14 yaşındaki Nesrin Aslancan, "Müzik ruhumda var. Kazanıp, fakirlere yardım etmek istiyorum." diye konuştu. Konya'nın Ereğli ilçesinden gelen gıda teknisyeni 21 yaşındaki Fulya Baykal da "Sesimi tüm Türkiye'ye duyurmak istiyorum." diye konuştu.

Aslancan, otel lobisinde kameralara Küçük Emrah'ın seslendirdiği "Sensiz ben nefes alamam buralarda hiç duramam tek başına yalnız kalamam" şarkısını okudu.

Yarışmada, birinci gelecek kişiye 100 bin yeni lira ödül verilmesi planlanıyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious