Popstar Alaturka'da gerginlik

Popstar Alaturka'da gerginlik.13824
  • Giriş : 29.10.2007 / 17:12:00

Star TV'de yayınlanan Popstar Alaturka'da tam anlamıyla bir gerilim vardı, gerginlik yarışmanın eleme bölümünde yaşandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Osmantan Erkır'ın sunduğu ve jüri üyeliklerini Orhan Gencebay, Bülent Ersoy, Ebru Gündeş ve Armağan Çağlayan'ın yaptığı yarışmanın eleme bölümünde tam anlamıyla sinirler gerildi. Bu gerilimin nedeni ise İslam isimli yarışmacının söyledikleriydi.

Son ikiye İslam ile Özlem isimli yarışmacılar kalmıştı. Osmantan Erkır İslam'a 'Neden böyle oldu' diye sorduğunda; "Ben gitmek istiyorum. 3 Kez birinci, 1 kez e ikinci oldum. Ben fakir biri olabilirim, beni burada istemeyenler var" deyinde herkes şaşkınlığa uğradı.

Osmantan Erkır konuyu kapatmaya çalışsa da araya giren Bülent Ersoy "Kim istemiyor açıkla, bunu neye göre söylüyorsun" deyince yarışmacı "Siz istediniz ben de söylüyorum" diyerek eliyle seyircilerin arasındaki bir kişiyi göstererek "Bu abla benim burada olmamı istemiyor" dedi. Yarışmacının gösterdiği kişi ekrana getirilmedi. Ekran başındaki herkes bu kişinim kim olduğunu merak ederken Bülent Ersoy'un konuşması ismi de açık etmiş oldu. Bu isim Orhan Gencebay'ın eşi Sevim Emre idi. Tartışma sırasında Sevim Emre'nin görüntüsdünün ekrana getirilmemesi sansür olarak değerlendirildi.

Bu açıklamanın ardından ise bütün jüri üyelerinden İslam'a tepki geldi. Sevim Emre'nin yarışmada bir dahli olmadığı sert şekilde belirtildi. Osmantan Erkır da yarışmacıya sert çıktı; "Bu senin yaptığın çok ayıp"...

Yarışma sonunda elenen kişinin de İslam olduğu açıklandı. İslam adını duyar duymaz arkadaşlarıyla dahi vedalaşmadan stüdyoyu terketti. Bu gelişmeler üzerine Orhan Gencebay'ın da gerildiği gözlendi.

SÜPERPOLİGON

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious