Porsche için canını verdi

Porsche için canını verdi.14783
  • Giriş : 30.01.2008 / 13:04:00
  • Güncelleme : 30.01.2008 / 13:10:19

Porsche'sini çalmak isteyen hırsızla mücadele eden manken öldü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Porsche cipini çalmak isteyen hırsızla mücadele eden genç manken arabasını kurtarmak isterken canından oldu.

BMW reklamlarında rol alan 29 yaşındaki Rus manken Anna Loginova, Porsche Cayenne cipini hırsıza kaptırmamak için onunla kıyasıya mücadele etti. Moskova'da evinin önünde arabasını park ettiği sırada, Lada marka bir başka arabadan inen gaspçı, Porsche'nin kapısını açıp genç mankeni dışarı fırlattı.

Saldırgandan korkup kaçmak yerine Loginova karşı koymak için tekrar kapıyı açıp saldırganı arabadan çekmeye başladı. Ancak gaza basan saldırgan, arabayı hızla hareket ettirdi. Bu kez arabanın kapı kolunu var gücüyle tutan genç manken sürüklenmeye başladı. Yine de kapı kolunu bırakmadı. Yaklaşık 20 metre bu şekilde sürüklendikten sonra bir kaldırım taşına takılan Loginova kafasını çarptı. Bir süre sonra olay yerine gelen polis Loginova'nın, çarpma sırasında aldığı darbeden hemen can verdiğini açıkladı.

Genç mankenin uğuruna can verdiği Porsche cipi ise bir saat sonra terk edilmiş halde bulundu. Arkadaşları onun kaçmak yerine neden böyle devrandığını anlayamadıklarını söyledi. Loginova'nın arkadaşı ve meslektaşı Valentina Nazera "BMW reklamlarıyla birlikte çok iyi kazanmaya başlamıştı. Birkaç Porsche alacak kadar iyi. Bir araba için değer miydi?" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious