Poşet sanıp üzerinden geçti

  • Giriş : 19.03.2007 / 00:00:00

İzmir'in Konak İlçesi'nde, bir otomobin çarptığı, arkadan gelen cipin de üzerinden geçtiği, akli dengesinin yerinde olmadığı belirtilen kimliği belirsiz bir kadın, kaldırıldığı hastanede öldü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Yolda yatan kadını poşet sanıp cipiyle üzerinden geçtiğini söyleyen N.B. gözaltına alınırken, diğer sürücünün belirlenip yakalanması için çalışma başlatıldı.

Kaza, dün saat 21.30 sıralarında Gazi Osman Paşa Bulvarı ile Gazi Bulvarı köşesinde meydana geldi. Yolun karşısına geçmeye çalışan ve akli dengesinin yerinde olmadığı belirtilen 25-30 yaşlarındaki kimliği belirsiz kadına, plakası ve sürücüsü belirlenemeyen bir otomobil çarptı. Sağlık ekipleri olay yerine ulaşmadan, arkadan gelen 54 yaşındaki N.B.'nin kullandığı 34 ZZ 9928 plakalı cip de kadının üzerinden geçti. Ağır yaralanan kadın, kaza yerine gelen ambulansla kaldırıldığı İzmir Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yaşamını yitirdi.

Kazanın ardından gözaltına alınan cip sürücüsü N.B., yerde yatan kadını poşet sanıp üzerinden geçtiğini söyledi. Polis, kazaya karışan diğer otomobili belirleyip, sürücüsünü yakalamak için soruşturma başlattı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious