Premier Lig'den kısa kısa

  • Giriş : 22.09.2006 / 00:00:00

Aston Villa eski teknik direktörü John Greory'de suçlamalara maruz kalan meslektaşlarına sahip çıktı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Greory 2002 yılında kendi döneminde transfer edilen yabancı transfer Bosko Balaban, Juan Pablo Angel ve Alpay Özalan transferinde kendisinin de suçlandığını ama kesin bir kanıta ulaşamadıklarını belirtti.

Rüşvetle suçlanan teknik adamların İngiltere'nin en başarılı teknik adamları arasında yer aldığını ve bu sezon ligde lider durumda bulunan Portsmouth'un başında bulunan Harry Redknapp'ın kalitesini açıkça ortaya koyduğunu söyledi. Greory; Premier Lig'in çok temiz olduğunu ve Futbol federasyonunun hiç resmi delile ulaşamayacağını iddia etti.

Birkaç hafta ünlü teknik adamların caddelerde rahatça dolaşamayacağını belirten; eski teknik adam birkaç hafta sonra her şey belgelendikten sonra rahat nefes alabileceklerini ne var ki taraftarların bu olayları unutmasının çok zor olduğunu belirti.

- MİDDLESBROUGH Futbol FEDERASYONUNA SUÇ DUYURUSU -

Middlesbrough dün resmen Futbol federasyonuna sözleşmeli futbolcuları Nathan Porrit adına Premier Lig'in flaş takımları Chelsea, Liverpool ve Newcastle ile transfer görüşmesi yapan menajer Peter Harrison hakkında resmen suç duyurusunda bulundu.

Peter daha önce genç futbolcu Porrit'i Premier Lig'in flaş takımlarına kendi kulübünün haberi olmadan önermişti. "Premier Lig'de futbolcu sözleşmesi biteceği süre zarfına kadar hiç bir kulüp ya da menajerle gizli hiçbir transfer görüşmesi yapamaz" kulüp sözcüsü Steve Gibson bu maddeye dayanarak dava açtıklarını belirtti.

- BABAYARA`YA 3 MAÇ CEZA GELDİ -

Newcastle`nın çarsamba günü Liverpool ile deplasmanda oynadığı ve 2-0 kaybettiği maçta takımı adına 2. golü atan Hollandalı yıldız futbolcu Dirk Kuyt`a dirsek attığı maç görüntüleri ile sabitlenen Nijeryalı Babayaro`ya 3 maç ceza verildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious