Prof. annesini öldüren Başak sık sık fal baktırıyormuş

Prof. annesini öldüren Başak sık sık fal baktırıyormuş.9613
  • Giriş : 01.04.2008 / 13:59:00

Profesör annesini öldüren Başak'ın falcısı: "Cinayetten iki gün önce, benim koynumdaydı."

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Profesör annesini öldüren Başak'ın sık sık fal baktırdığı, falcıya sevgi ve ilgisizlikten yakındığı ortaya çıktı.

Annesini öldüren üniversite öğrencisi Başak Aydıntuğ'un, “fal” hastası olduğu ortaya çıktı. Aydıntuğ'un Tunalı Hilmi'deki Tarot Danışma merkezine uğrayarak sık sık Tarot falına baktırdığı belirtildi. Aydıntuğ'un sık sık merkezlerine geldiğini ifade eden Tarot Danışma Merkezi'nin sahibi Aslı Yıldız, “Buraya en son cinayetten önceki perşembe günü geldi. Zaten sık sık uğrardı. Genelde tarot falına baktırırdı. Fala baktırmadığı zamanlarda çay, kahve içmeye gelirdi. Sevgiye susamış biriydi. Kendisini yalnız hissettiğini söylerdi. Bizimle ilişkileri çok iyi, evladımız gibiydi. Bir arkadaş gibi herşeyi paylaşırdı” dedi.

Aslı Yıldız, "Cinayetten iki gün önce, benim koynumdaydı. Bana sarıldı ve kıpırdamadan yattı. Anne ve baba sevgisine muhtaçtı" dedi. Genç kızın kendisine sevgisiz büyüdüğünü söylediğini ileri süren Yıldız, "Annesini çok seviyordu. 'Annemin büyük, güzel gözleri var' derdi. Beni annesiyle tanıştırmak istiyordu" şeklinde konuştu.

Aydıntuğ'un sorunlarını kendisiyle paylaştığını söyleyen Yıldız, şunları söyledi: “Bana 'ailemin durumuna çok üzülüyorum' derdi. Babasının sevgilisi olduğunu öğrenince yıkıldığını söyledi. Psikiyatri ilaçları kullandığını anlatırdı. Annesine üzüldüğünü, annesinin zor, babasının ise çok kolay para kazandığnı söylerdi.”

ALKOLLE İLAÇ ALIRMIŞ

Aydıntuğ'un böyle birşey yaptığına inanamadığını ifade eden Yıldız, “Bazen donuk donuk bakardı. Çok ilaç içerdi. Bazen 8-9 tane Seroxat içtiğine şahit oldum. Bana çok fazla alkol tükettiğini de söyledi. İlaçları da alkolle alıyormuş” diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious